top of page

Proactivet Zdravý pohyb

Veterinární přípravek Proactivet ZDRAVÝ POHYB s moderním složením je koncentrovaná síla všech pěti nejdůležitějších chondroprotektiv + vitaminu C pro tvorbu specifických kolagenních vláken nutných ke stavbě chrupavek i kostí. Přípravek je určený pro prevenci a léčbu kloubních potíží u psů.

Proactivet Antiparazit derma šampon

Proactivet ANTIPARAZIT DERMA ŠAMPON určený pro psy s okamžitým účinkem proti klíšťatům, blechám a vším. Vhodný pro použití před aplikací spot-on pipet nebo obojků. Šampon má také repelentní účinek, proto doporučujeme v sezoně pravidelné používání pro bezpečnou ochranu před parazity.

Proactivet Zdravá srst derma šampon

Proactivet ZDRAVÁ SRST DERMA ŠAMPON je určený pro zlepšení kvality srsti vašich mazlíčků. Díky inovativnímu složení s obsahem ichtamolu a výtažku z ovsa pomáhá hojit a zklidnit podrážděnou pokožku, působí proti svědění i tvorbě lupů bez zbytečného vysoušení.

Proactivet Zdravá srst

Veterinární přípravek Proactivet ZDRAVÁ SRST je výživový komplex, který pomůže psovi získat krásnou a zdravou srst. Pomáhá řešit problémy s nadměrným línáním.

Proactivet Zdravý senior 7+ 

Veterinární přípravek Proactivet ZDRAVÝ SENIOR 7+ obsahuje vyváženou kombinací vitaminů, minerálů a stopových prvků, které často chybí ve výživě staršího psa. Příznivě působí na stimulaci imunitního systému psa, zlepšuje jeho kondici i aktivitu a umožňuje tak vašemu seniorovi prožít šťastné stáří.

bottom of page