top of page

Proactivet Zdravý pohyb

Veterinární přípravek Proactivet ZDRAVÝ POHYB s moderním složením je koncentrovaná síla všech pěti nejdůležitějších chondroprotektiv + vitaminu C pro tvorbu specifických kolagenních vláken nutných ke stavbě chrupavek i kostí. Přípravek je určený pro prevenci a léčbu kloubních potíží u psů.

Proactivet Antiparazit derma šampon

Proactivet ANTIPARAZIT DERMA ŠAMPON určený pro psy s okamžitým účinkem proti klíšťatům, blechám a vším. Vhodný pro použití před aplikací spot-on pipet nebo obojků. Šampon má také repelentní účinek, proto doporučujeme v sezoně pravidelné používání pro bezpečnou ochranu před parazity.

Proactivet Zdravá srst derma šampon

Proactivet ZDRAVÁ SRST DERMA ŠAMPON je určený pro zlepšení kvality srsti vašich mazlíčků. Díky inovativnímu složení s obsahem ichtamolu a výtažku z ovsa pomáhá hojit a zklidnit podrážděnou pokožku, působí proti svědění i tvorbě lupů bez zbytečného vysoušení.

Proactivet Mikroparazit veterinární dezinfekce

Proactivet MIKROPARAZIT VETERINÁRNÍ DEZINFEKCE PRO DOMÁCNOST je určený k dezinfekci pelíšků všech domácích mazlíčků a zvířecí toalety. Přípravek likviduje 99,99 % baktérií, virů, plísní a kvasinek a také odstraňuje zápach. Přípravek je možný použít také na domácí povrchy, včetně kuchyňské linky, čalounění. Bez chlóru!

Proactivet Zdravá srst

Veterinární přípravek Proactivet ZDRAVÁ SRST je výživový komplex, který pomůže psovi získat krásnou a zdravou srst. Pomáhá řešit problémy s nadměrným línáním.

Proactivet Zdravý senior 7+ 

Veterinární přípravek Proactivet ZDRAVÝ SENIOR 7+ obsahuje vyváženou kombinací vitaminů, minerálů a stopových prvků, které často chybí ve výživě staršího psa. Příznivě působí na stimulaci imunitního systému psa, zlepšuje jeho kondici i aktivitu a umožňuje tak vašemu seniorovi prožít šťastné stáří.

bottom of page